pánský total system chastity

Total system pánský pás cudnosti

TOTAL SYSTÉM pánský pás

 

 

 

 

 

Total systém je jedinečný svým unikátní plochým zámkovým systémem, který spojuje bederní výztuhu s mezinožním popruhem a zaručuje maximální diskrétnost při běžném nošení.Obvod pásu je možné individuálně dle tělesných rozměrů nastavit při jeho výrobě. Díky tomu je maximálně přizpůsobivý váhovým výkyvům, což je cca max. 5 cm. U tohoto pásu není však možné nastavit výšku rozkroku. Pás cudnosti je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli V2A a hrany jsou pro větší komfort uživatele opatřeny silikonovými profily. Profily jsou snadno snímatelné a ve výběru ze široké palety barev, dle přání zákazníka.

Následující typy pásů cudnosti modelu jsou k dispozici:

 

Pas model: Opasek se nosí ve výšce pupku, což vzhledem k těsnému fit tvaru pásu působí opticky zeštíhlujícím dojmem.

 

Hip model: na rozdíl od pásu cudnosti Pas model je opasek na úrovni cca 10 cm po pupkem, což ocení zvláště milovníci kalhot se sníženým pasem tak zvaných bokovek.

 

Pásy cudnosti pro následující skupiny typů jsou k dispozici:

 

BASIC: pás nemění v oblasti pasu tvar a je stále rovný

 

ERGONOMY: pás je v oblasti pasu důmyslně tvarovaný. Tlak působící na pás je tak rovnoměrně rozložený a téměř dokonale kopíruje tělesné křivky.

 

SUPER ERGONOMY: exklusivní 3D model v oblasti pasu, který dokonale kopíruje mlsné křivky a stává se vaši přirozenou součástí, která s vámi splyne.

 

Následující druhy (penis trubky) jsou k dispozici na výběr z:

 

Všechny trubky jsou vyrobeny z nerezové oceli o vnitřním průměru 3,8 cm a 3,5 cm o délce 11 cm. Součástí kompletního pásu cudnosti jsou i upevňovací šrouby. Na výběr je i úprava povrchu, který může být leštěný či vysoce leštěný. Co se týká tvaru trubky vybrat si můžete ze dvou modelů a to otevřeného nebo uzavřeného.