Dámské pásy cudnosti

Dámské pásy cudnosti

Ultra luxusní dámské pásy cudnosti firmy MY-STEEL nabízející spoustu rafinovaných variant v podobě Total system, Comfort system, Haevyline system a Straightline system. Všechny pásy jsou vybaveny unikátním speciálním plochým systémem zámků, čímž zaručují maximální diskrétnost i při běžném nošení na veřejnosti. Velký výběr variant uspokojí i nejnáročnější přání a každému majiteli zaručí dokonalý prožitek bezmoci ovládat svůj sexuální život.

!

Total system dámský pás cudnosti

damsky total system1
!

TOTAL SYSTEM dámský pás

 

 

 

 

 

Total systém je jedinečný svým unikátní plochým zámkovým systémem, který spojuje opasek s pásem do rozkroku a zaručuje maximální diskrétnost při běžném nošení.Obvod pásu je možné individuálně dle tělesných rozměrů nastavit při jeho výrobě. Díky tomu je maximálně přizpůsobivý váhovým výkyvům, což je cca max. 5 cm. U tohoto pásu není však možné nastavit výšku rozkroku. Pás cudnosti je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli V2A a hrany jsou pro větší komfort uživatele opatřeny silikonovými profily. Profily jsou snadno snímatelné a ve výběru ze široké palety barev, dle přání zákazníka.

Comfort system dámský pás cudnosti

damsky comford system
!

COMFORD SYTEM dámský pás

 

 

 

 

 

Comford systém je jedinečný svým unikátní plochým zámkovým systémem, který spojuje bederní výztuhu s mezinožním popruhem a zaručuje maximální diskrétnost při běžném nošení.Obvod pásu je možné individuálně dle tělesných rozměrů nastavit při jeho výrobě. Díky tomu je maximálně přizpůsobivý váhovým výkyvům, což je cca max. 5 cm. Pás cudnosti je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli V2A a hrany jsou pro větší komfort uživatele opatřeny silikonovými profily. Profily jsou snadno snímatelné a ve výběru ze široké palety barev, dle přání zákazníka. Pás obsahuje praktický otvor pro konečník s vnitřním průměrem o šířce cca 4,5 cm a délce cca 9 cm.

Straight line dámský pás cudnosti

damsky straight line pas
!
Dámský pás cudnosti straight line.  Výrazný svým designem a tvarem.

Straight systém je jedinečný svým unikátní plochým zámkovým systémem, který spojuje bederní výztuhu s mezinožním popruhem a zaručuje maximální diskrétnost při běžném nošení.Obvod pásu je možné individuálně dle tělesných rozměrů nastavit při jeho výrobě. Díky tomu je maximálně přizpůsobivý váhovým výkyvům, což je cca max. 5 cm. Pás cudnosti je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli V2A a hrany jsou pro větší komfort uživatele opatřeny silikonovými profily. Profily jsou snadno snímatelné a ve výběru ze široké palety barev, dle přání zákazníka. Pás obsahuje praktický otvor pro konečník s vnitřním průměrem o šířce cca 4,5 cm a délce cca 9 cm.

Haevy line dámský pás cudnosti

damsky haevyline pas cudnosti
!
Dámský pás cudnosti haevyline.

Setkání středověkého kouzla s moderním designem. Takový je pás cudnosti, který je věrohodnou imitací dávných pásů cudnosti. Aby byl zážitek o to intenzivnější je vyroben z těžké leštěné oceli..