pasy cudnosti bondage shop foto1 banner
Pásy cudnosti MY-STEEL

Toužíte zažít něco nevšedního? Ztratit kontrolu na svým tělem? Na vlastní kůži zjistit intenzitu vzrušujícího pocitu bezmocnosti? Pak vstupte do světa luxusních pásů cudnosti od firmy MY-STEEL…

 

 

 

Výrobky MY-STEEL jsou v nejvyšší možné kvalitě, nejkvalitnější nerezové oceli a vynikají precizním zpracováním. Cílem těchto výrobků je na prvním místě bezpečnost a hlavně maximální možné pohodlí i při dlouhodobém nošení. Díky nastavitelným rozměrům obvodu pasu a výšky rozkroku vyhovují jakékoliv ženské či mužské postavě čímž jsou unikátní stejně jako důmyslně propracovaný plochý zámkový systém. Díky používání vysoce kvalitních silikonových profilů jsou pásy vhodné i pro alergiky. Velkým plus výrobků MY-STEEL je v neposlední řadě i jejich váha, která je mnohonásobně nižší než u konkurenčních výrobků. Pásy cudnosti MY-STEEL nejsou pouze rafinovanou erotickou pomůckou, ale především luxusním doplňkem, který se stane vaší neodmyslitelnou součástí, proto jsme rádi, že jsme se od roku 2011stali partnerem této firmy, která je jedničkou ve svém oboru a my můžeme touto cestou našim zákazníkům zaručit maximální splnění i nejnáročnějších přání.

 

!

Dámské pásy cudnosti my-steel

!

Dámské pásy cudnosti

Ultra luxusní dámské pásy cudnosti firmy MY-STEEL nabízející spoustu rafinovaných variant v podobě Total system, Comfort system, Haevyline system a Straightline system. Všechny pásy jsou vybaveny unikátním speciálním plochým systémem zámků, čímž zaručují maximální diskrétnost i při běžném nošení na veřejnosti. Velký výběr variant uspokojí i nejnáročnější přání a každému majiteli zaručí dokonalý prožitek bezmoci ovládat svůj sexuální život.

Pánské pásy cudnosti

!

Pánské pásy cudnosti

Ultra luxusní pánské pásy cudnosti firmy MY-STEEL nabízející spoustu rafinovaných variant v podobě Total system, Comfort system, Transformation system, Ergoline system a Haevyline system. Všechny pásy jsou vybaveny unikátním speciálním plochým systémem zámků, čímž zaručují maximální diskrétnost i při běžném nošení na veřejnosti. Velký výběr variant uspokojí i nejnáročnější přání a každému majiteli zaručí dokonalý prožitek bezmoci ovládat svůj sexuální život.