Pánské pásy cudnosti

Pánské pásy cudnosti

Ultra luxusní pánské pásy cudnosti firmy MY-STEEL nabízející spoustu rafinovaných variant v podobě Total system, Comfort system, Transformation system, Ergoline system a Haevyline system. Všechny pásy jsou vybaveny unikátním speciálním plochým systémem zámků, čímž zaručují maximální diskrétnost i při běžném nošení na veřejnosti. Velký výběr variant uspokojí i nejnáročnější přání a každému majiteli zaručí dokonalý prožitek bezmoci ovládat svůj sexuální život.

!

Total system pánský pás cudnosti

pánský total system chastity
!

TOTAL SYSTÉM pánský pás

 

 

 

 

 

Total systém je jedinečný svým unikátní plochým zámkovým systémem, který spojuje bederní výztuhu s mezinožním popruhem a zaručuje maximální diskrétnost při běžném nošení.Obvod pásu je možné individuálně dle tělesných rozměrů nastavit při jeho výrobě. Díky tomu je maximálně přizpůsobivý váhovým výkyvům, což je cca max. 5 cm. U tohoto pásu není však možné nastavit výšku rozkroku. Pás cudnosti je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli V2A a hrany jsou pro větší komfort uživatele opatřeny silikonovými profily. Profily jsou snadno snímatelné a ve výběru ze široké palety barev, dle přání zákazníka.

Comfort system pánský pás cudnosti

man conmfort system mysteel
!

COMFORD SYTEM pánský pás

 

 

 

 

 

Comford systém je jedinečný svým unikátní plochým zámkovým systémem, který spojuje bederní výztuhu s mezinožním popruhem a zaručuje maximální diskrétnost při běžném nošení.Obvod pásu je možné individuálně dle tělesných rozměrů nastavit při jeho výrobě. Díky tomu je maximálně přizpůsobivý váhovým výkyvům, což je cca max. 5 cm. Pás cudnosti je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli V2A a hrany jsou pro větší komfort uživatele opatřeny silikonovými profily. Profily jsou snadno snímatelné a ve výběru ze široké palety barev, dle přání zákazníka. Pás obsahuje praktický otvor pro konečník s vnitřním průměrem o šířce cca 4,5 cm a délce cca 9 cm.

Transformation pánský pás cudnosti

transformation man chastity
!
Transformation pánský pás cudnosti. Ideální pás cudnosti pro shemale a nucenou feminizaci. Perfektní doplňek pro trans otrokyni.

Transformation systém je jedinečný svým unikátní plochým zámkovým systémem, který spojuje bederní výztuhu s mezinožním popruhem a zaručuje maximální diskrétnost při běžném nošení. Obvod pásu je možné individuálně dle tělesných rozměrů nastavit při jeho výrobě. Díky tomu je maximálně přizpůsobivý váhovým výkyvům, což je cca max. 5 cm. Pás cudnosti je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli V2A a hrany jsou pro větší komfort uživatele opatřeny silikonovými profily. Profily jsou snadno snímatelné a ve výběru ze široké palety barev, dle přání zákazníka. Pás obsahuje praktický otvor pro konečník s vnitřním průměrem o šířce cca 4,5 cm a délce cca 9 cm.

Ergoline pánský pás cudnosti

man ergoline system mysteel
!
Ergoline pánský pás cudnosti je ideální sportovněji řešený pás cudnosti pro dlouhodobé nošení.

Ergoline systém je jedinečný svým unikátní plochým zámkovým systémem, který spojuje bederní výztuhu s mezinožním popruhem a zaručuje maximální diskrétnost při běžném nošení.Obvod pásu je možné individuálně dle tělesných rozměrů nastavit při jeho výrobě. Díky tomu je maximálně přizpůsobivý váhovým výkyvům, což je cca max. 5 cm. Pás cudnosti je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli V2A a hrany jsou pro větší komfort uživatele opatřeny silikonovými profily. Profily jsou snadno snímatelné a ve výběru ze široké palety barev, dle přání zákazníka. Pás obsahuje praktický otvor pro konečník s vnitřním průměrem o šířce cca 4,5 cm a délce cca 9 cm.

Haevyline pánský pás cudnosti

pánský haevyline chastity
!
Haevyline pánský pás cudnosti

Setkání středověkého kouzla s moderním designem. Takový je pás cudnosti, který je věrohodnou imitací dávných pásů cudnosti. Aby byl zážitek o to intenzivnější je vyroben z těžké leštěné oceli..

UnTouchAble system pánský pás cudnosti

untouchable man chastity
!
Tento pánský pás cudnosti dokonale zakrývá veškeré části mužských genitálii. Nebudete mít možnost se sám sebe dotknout.

UnTouchAble systém je jedinečný svým unikátní plochým zámkovým systémem, který spojuje bederní výztuhu s mezinožním popruhem a zaručuje maximální diskrétnost při běžném nošení. Obvod pásu je proto možné individuálně nastavit. Díky tomu je maximálně přizpůsobivý i velkým váhovým výkonům. Pás cudnosti je vyroben z vysoce leštěné nerezové oceli V2A a hrany jsou pro větší komfort uživatele opatřeny silikonovými profily. Profily jsou snadno snímatelné a ve výběru ze široké palety barev, dle přání zákazníka. Pás obsahuje praktický otvor pro konečník s vnitřním průměrem o šířce cca 4,5 cm a délce cca 9 cm.